BIOPTRON AG, Švýcarsko

BIOPTRON AG, je součastí Zepter Group, ve Švýcarsku vyrábí přístroje pro světelnou terapii, které jsou zárukou nejvyšší kvality a vysokých výrobních standardů.
BIOPTRON AG se v roce 1996 spojila s nadnárodní společnosí Zepter International, se sídlem ve Švýcarsku, která vyrábí, prodává a distribuuje výrobky nejvyšší kvality v nasledujících oblastech: Medical, Cosmetics, Luxury, Home Art a Home Care.
BIOPTRON AG je součástí divize Zepter Medical, která nabízí klinicky testované a certifikované zdravotnické přístroje a výrobky určené k péči o zdraví.

ZEPTER Group

 

  • 8 továren
  • 5 kontinentů
  • 60 zemí
  • Více než 80 000 000 spokojených zákazníků
  • Více než 760 000 000 prodaných výrobků

BIOPTRON VE SVĚTĚ

VÍCE NEŽ 60 ZEMÍ
VÍCE NEŽ 30 LET NA MEZINÁRODNÍM TRHU
VÍCE NEŽ 3 000 000 PRODANÝCH PŘÍSTROJŮ

Naše mise

BIOPTRON AG je jedním z předních světových výrobců přístrojů pro světelnou terapii. Naše společnost se věnuje dlouhodobě hloubkovému výzkumu a vývoji, jakož i výrobě jedinečných zdravotnických přístrojů - – systému světelné terapie BIOPTRON.
Naším cílem je upevnit si pozici lídra na světovém trhu a zvýšit mezinárodní povědomí o terapii světlem prostřednictvím neustálého používání inovativních řešení a postupů. Po sloučení s Zepter International úspěšné léčí naše zákazníky již více než 3 miliony přístrojů.

ŽIJTE ZDRAVĚ. ŽIJTE DÉLE.

Výzkum a vývoj

Roky zkušeností a výzkumů potvrdily pozitivní účinky světelné terapie BIOPTRON, díky kterým je využívána při léčbě široké škály zdravotních problémů. Terapie je na celém světě uznávána jako moderní forma léčby a prevence různých zdravotních problémů.
Výzkumný tým BIOPTRON AG neustále spolupracuje s odborníky, vědci a lékaři v mnoha zemích na vymezení a rozšíření účinků světelné terapie BIOPTRON.
BIOPTRON AG spolupracuje s více než 500 vědeckými pracovníky, 1 000 klinikami a 5 000 lékaři.

Certifikáty kvality

Laboratoře BIOPTRON AG neustále testují a optimalizují přístroje BIOPTRON, aby byly v souladu s nejnovějšími vědeckými poznatky prováděnými nezávislými institucemi. Přístroje BIOPTRON jsou zároveň certifikovány akreditovanými, nezávislými testovacími úřady. Naše obchodní postupy, včetně výzkumu a vývoje, hodnocení dodavatelů, dodávání součástek do výroby, kontrolních postupů a výroby všech přístrojů, se řídí směrnicí Evropského společenství 93 / 427EEC, jakož i místními tržními předpisy každé země.

Úřad pro kontrolu potravin a léčiv
510 (k) clearance léčba bolesti

Pro více informací navštivte "510(k) Premarket Notification Database" Naše číslo 510(k): K032216