Anti-Aging

VYZKOUŠEJTE, JAK DOKÁŽE ANTI-AGING SVĚTELNÁ TERAPIE BIOPTRON VÝRAZNĚ REDUKOVAT VRÁSKY A JEMNÉ LINKY


Miliony lidí z celého světa se uchylují k neinvazivní kosmetické proceduře světelné terapie BIOPTRON, aby se mohly radovat ze svého mladistvějšího vzhledu. Švýcarský BIOPTRON byl na Evropském kongresu estetické a anti-aging medicíny v Paříži zvolen nejlepším anti-aging zařízením.

Několik mezinárodních lékařských odborníků představilo na anti-aging konferencích v Londýně, Paříži, Monte Carlu, ve Varšavě a v Bukurešti účinky světelné terapie BIOPTRON a názorně ukázalo, že polarizované světlo systému BIOPTRON je klinicky osvědčeným prostředkem pro redukci jemných linek a vrásek, zmírnění ztráty pevnosti, pružnosti a nerovnoměrného tónu pleti a že navrací pleti zdravý a mladistvý vzhled.

V rámci klinického výzkumu bylo prokázáno, že BIOPTRON má pozitivní a stimulační účinky na specifické buňky nacházející se v pokožce, tzv. fibroblasty, a podporuje tak tvorbu kolagenu a elastinu. Bezpečná a neinvazivní aplikace světla BIOPTRON, prováděná pouhých deset minut denně, redukuje vrásky bez jakýchkoli vedlejších účinků.OMLAĎTE SVŮJ VZHLED PŘIROZENOU CESTOU - BEZ CHIRURGICKÝCH ZÁSAHŮ


Až dosud bylo možno dosáhnout přínosů terapie BIOPTRON pouze prostřednictvím ucelené řady procedur prováděných v kosmetických salonech či na klinikách. Nyní však můžete viditelně obnovit přirozený a zdravý vzhled celého vašeho obličeje, zmírnit nerovnoměrné zabarvení pokožky, zlepšit její texturu a vyhladit odolné vrásky v pohodlí vašeho domova. Po pouhých deseti minutách každodenní aplikace terapie BIOPTRON budete svědky nevídaných výsledků, neboť paprsky světla pronikající pod povrch pokožky nepřetržitě obnovují kolagen. Vyspělou technologii systému BIOPTRON lze používat v kombinaci s kosmetickými krémy a dosáhnout tak ještě intenzivnější mikrocirkulace, ještě pevnější pleti a zářivějšího vzhledu - to vše za pouhé dva týdny.

Beauty

BIOPTRON: DEFINITIVNÍ ŘEŠENÍ PRO POTLAČENÍ STÁRNUTÍ

PRO VYSOCE ÚČINNOU ANTI-AGING SVĚTELNOU TERAPII BIOPTRON SE ROZHODLI I ODBORNÍCI


Odborníci z celého světa si vybírají přístroje BIOPTRON Pro 1 a BIOPTRON 2 a používají je ve svých kosmetických a anti-aging klinikách. Dr. Christian Deperdu, dermatolog a specialista na anti-aging terapii z francouzského Beausoleil; Dr. Bogdan Dimitrie Niculae, prezident Rumunské anti-aging asociace a hlavní dermatolog kliniky Lasermed; Dr. Jasmina Lalosevic z Bělehradu, Srbsko, zakladatelka kliniky AestheticMed Anti-Aging, a Dr. Urszula Hura, majitelka zdravotnického centra Hura Medical Centre v Polsku - ti všichni potvrdili účinnost a snadné použití světelné terapie BIOPTRON ve spojení s různými populárními anti-aging procedurami. Revoluční přístroj světelné terapie se například používá po mezoterapii a aplikaci hyaluronových výplní, plazmovém liftingu PRP, liftingu obličeje pomocí mezonití, po peelingu a laserových procedurách, a dokonce jako doplňková léčba při vlasových terapiích a po transplantaci vlasů. Níže je pro vás připraven výběr odborných názorů nezávislých zdravotnických specialistů na anti-aging.