Anti-Aging

Září 2015

Dermatolog a specialista na anti-aging terapii, Francie

FRANCOUZSKÁ SPOJKA: BIOPTRON PŘINÁŠÍ PLETI NOVÝ ŽIVOT

Dr. Christian Deperdu předvádí BIOPTRON 2 na nedávném Světovém kongresu anti-aging medicíny v Monaku.

Se zdravotnickými přístroji BIOPTRON jsem se seznámil prostřednictvím nejrůznějších publikací na téma popálenin, vředů a traumatologie před dvěma lety. Jelikož jsou tyto obory od mé odborné kvalifikace velmi vzdálené, byl jsem poněkud rozpačitý. Po dalším zkoumání a studiu jsem nicméně zjistil, že BIOPTRON lze s velmi dobrými výsledky používat také pro oblast anti-aging.

Dostal jsem nabídku, abych BIOPTRON vyzkoušel v rámci estetických a anti-aging procedur, které poskytuji ve Francii. Nyní používám přístroj s polarizovaným světlem již 18 měsíců a využívám jeho vlastností v celé řadě činností, kterými se v našem anti-aging centru zabýváme (tj. před aplikací a po aplikaci injekcí, botoxu, výplní, plazma terapie PRP, mezoterapie, mikrojehličkování), pro zmírnění zánětu a tvorby podlitin.

BIOPTRON rovněž používám ke zmírnění zrudnutí pokožky po radiofrekvenci a využívám jeho analgetického účinku a podpory hojení ran před procedurami a po procedurách prováděných ablačním laserem (frakčním CO2 laserem a erbiovým laserem).

U blefaroplastiky jej používáme před procedurou, po proceduře a v průběhu dalších dnů buď v našem centru, nebo přístroj zapůjčíme pacientovi, aby si mohl terapii několikrát denně aplikovat u sebe doma. V současné době úspěšně využíváme analgetických účinků BIOPTRONU také po kryolipolýze.