Anti-Aging

Únor 2016

majitelka zdravotnického centra Hura Medical Centre

BIOPTRON: PRO OPTIMÁLNÍ STIMULACI TVORBY KOLAGENU A ELASTINU

Dr. Hura při práci s přístrojem BIOPTRON 2 ve své lékařské klinice.

Polarizované světlo BIOPTRON používám ve své praxi již 18 let jako jednu z hlavních metod pro podporu kosmetických procedur i terapií aplikovaných v rámci estetické medicíny. Při pravidelných aplikacích světelné terapie dosahujeme brzkých výsledků co do vstřebávání kosmetických přípravků a přípravků estetické medicíny. Díky nim dochází ke zlepšení výživy pleti a vzhledem k intenzivní stimulaci tvorby kolagenových vláken a elastinu také k redukci mělkých i hlubokých vrásek.

Světelnou terapii Bioptron rovněž velmi úspěšně používáme v léčbě alopecie areata nebo v rámci procedur prováděných za účelem zlepšení stavu slabých vlasů. Světelnou terapii provádíme v kombinaci s masáží hlavy a v některých případech kromě toho používáme tonikum na vlasové kořínky. Při použití těchto metod dosahujeme rychlého zlepšení stavu vlasů, zmírnění vypadávání vlasů a obnovy jejich lesku.

Naše pracoviště jsou pověstná vynikajícími výsledky v revitalizaci pokožky, za které vděčíme zavedené kombinaci klasických metod estetické medicíny se světelnou terapií BIOPTRON. Ve skutečnosti to probíhá tak, že veškeré procedury, které provádíme v rámci estetické medicíny, jsou zakončovány aplikací terapie polarizovaným světlem. Díky tomu si můžeme být jisti, že se přípravky dokonale vstřebávají a že navíc snižujeme riziko infekce.

Ošetření pomocí ozáření nám dává jistotu, že u procedur, mezi něž se řadí mezoterapie biomimetickými peptidy, plazma terapie PRP, odstranění nerovnoměrného zabarvení, modelování obličejových kontur, botoxové injekce nebo injekce kyseliny hyaluronové, dosáhneme lepších výsledků. Znamenité účinky lze při použití polarizovaného světla pozorovat u hojení tkáně po zákrocích estetické chirurgie. Tato vlastnost je nesmírně cenná u všech typů procedur, a to nejen jako „katalyzátor“ umožňující urychlení hojení tkání, nýbrž také jako rychlá metoda na zmírnění otoku. Po plastické operaci nosu (rhinoplastice) je naprosto zásadní, aby byla obnovena jeho průchodnost. Inovativní, fyziologickou metodu BIOPTRON, při níž nedochází k žádným vedlejším účinkům, bych doporučila pro každodenní praxi.