Léčba akné

Září 2015

Dermatoložka a specialistka na anti-aging terapii, Francie a Monako

ŽIVOT BEZ POSKVRNY: ZNIČENÍM BAKTERIÍ ZPŮSOBUJÍCÍCH AKNÉ MINIMALIZUJETE MOŽNOST PROPUKNUTÍ AKNÉ V BUDOUCNU A NAVRÁTÍTE SVÉ PLETI ZÁŘIVÝ A ZDRAVÝ VZHLED - TO VŠE POMOCÍ BIOPTRONU

Dr. Suzanna Miniconi Orban ve své klinice v Monaku.

Ve své praxi se setkávám s tím - a lidé, kteří trpí akné, to také velmi dobře vědí -, že zbavit se přetrvávajících následků některých kosmetických vad obnáší o něco více než jen používat čisticí emulzi a krém. Akné může mít závažné dopady na sebeúctu a celkové psychické zdraví.

Jediná, v minulosti dostupná léčba akné spočívala v aplikaci silných topických krémů a užívání orálních antibiotik a orálních retinoidů. Všechny tyto přípravky jsou však spojeny s možnými vedlejšími účinky.

V dnešní době máme k dispozici léčebnou světelnou terapii BIOPTRON - 100% bezpečnou a klinicky osvědčenou terapii, která pomáhá léčit a kontrolovat akné. BIOPTRON vydává takzvané polarizované léčebné světlo, které zajišťuje optimální pronikání do kožní tkáně. Jedno jediné deseti až patnáctiminutové použití tohoto zdravotnického přístroje denně přispívá k úspěšné léčbě již propuklého akné.

Polarizované světlo obsahuje stejné speciální dávky vlnových délek modrého a červeného světla, přičemž oba tyto druhy vlnových délek jsou obsaženy ve žlutém paprsku světla. Vlnové délky modrého světla BIOPTRON hubí bakterie, které akné způsobují, a vlnové délky červeného světla mezitím zmírňují zánět a napomáhají stahování mazových žláz, které produkují nadměrné množství mazu, jenž ucpává kožní póry.

Bezbolestná nemedikamentózní terapie BIOPTRON je často velmi účinná také tehdy, je-li používána v kombinaci s prakticky všemi ostatní typy lokální a všeobecné léčby.
Světelná terapie BIOPTRON navíc přináší ještě jeden významný bonus, a tím je podpora přirozené produkce kožního kolagenu, který zabraňuje tvorbě jizev a redukuje jemné linky a vrásky. BIOPTRON je tudíž také kvalitním prostředkem pro zamezení stárnutí pokožky.